SPECJALIŚCI
ingus

ingus 5

buduję dom Wilga 2 pod Krakowem już prawie widać koniec naszej przygody z budową domu :) myślę że za dwa tygodnie będzie można wejśc i mieszkać, ale planujemy mieszkać od 01.01.2011. jeszcze tylko kilka szczegółów i pozostanie meblowanie pomieszczeń. część mebli mamy (w przeciągu dwóch lat były kupione, więc nowych nie będziemy kupować) a część z czasem się umebluje :D więcej

Buduję dom:
Województwo:
brak
Etap budowy:
brak
 • agnes112

  I jak tam u was??? więcej

  • ingus
   Witam! my nadal bez mebli w garderobach, w spiżarni i w wiatrołapie (póki co "prowizorka:) jedynie córka starsza dostała nowe meble a młodsza "dziedziczy" po starszej bo jeszcze zanim podrośnie zdąży je zniszczyć i nie będzie nam ich tak żal. Dużo jeszcze by u nas pasowało zrobić ale budowa przerosła sporo kredyt i teraz po malutku bardzo urządzamy etapami nasze skromne pomieszczenia. A Wy macie juz kuchnię zrobioną bo widziałam że salon już urządzony?
   My w salonie mamy meble z poprzedniego domu - nie takie stare więc jeszcze chwilke nam posłużą ale nie są to te które chciałabym mieć na zawsze. Tak jak wyżej pisałam mamy małą dzidzię która zapewne zdąży je porysować dlatego nie myślę o ich zmianie, dzieci podrosną wtedy urządzimy salon naszych marzeń ;) Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakieś zdjęcia z tego ogrodu który planowaliście urządzać bo ja tez powoli rozbudowuję mój mały ogródek :) może też niedługo wrzucę jakieś nowe zdjęcia. Pozdrawiam.
  • agnes112
   witam jak sie mieszka w domku??
  ... Czym są tagi?

extra tagi

(6) Czym są tagi?
Zgłoś błąd lub wyraź opinię